ردیاب کوچک خودرو

ویژگی هایی خاص و نامحدود در ردیاب ماهواره ای خودرو GR230

بهترین ویژگی ردیاب مسلما در بحث ابعاد و وزن کم محصول است که ویژگی مخفی بودن را به خوبی فراهم می کند. در سیستم های اعلان دستگاه نیز هشدار های مختلفی قرار داده شده است تا تمام داده های ردیابی با جزئیات کامل به شما گزارش داده شود.

همانطور که پیش تر هم اشاره شد این ردیاب دارای یک باتری داخلی است تا در صورت قطع برق خودرو، برداشتن باتری و یا هرگونه اختلال در منبع تغذیه امکان ردیابی را در اختیار شما قرار دهد. مدل GR230 مشابه با جی پی اس دیاگی خودرو، دومین نمونه ردیابی است که امکان خاموش کردن خودرو از راه دور را داراست.

ردیاب خودرو ماهواره ای GR230

با عایق کردن محصول در برابر ضربات شدید، آب و رطوبت نیز حتی در صورت بروز حادثه، گیر افتادن در سیل و یا کاهش دمای شدید همچنان امکان ردیابی با محصول برای کاربران فراهم است. این محصول مشابه با دیگر انواع ردیاب های مورد استفاده برای وسایل نقلیه دارای یک پنل اختصاصی ردیابی است.

نحوه دسترسی به اطلاعات ردیابی در ردیاب ماهواره ای GR230 چگونه است؟

اطلاعات ورود به پنل پس از خرید محصول در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزارهای اختصاصی رایانه و گوشی هوشمند به داده های ردیابی دسترسی داشته باشید. همچنین امکان دسترسی به اطلاعات موقعیت یابی با استفاه از پیامک نیز در اختیار کاربران قرار دارد. کد های اختصاصی ارتباطی برای هر محصول در نظر گرفته شده است که با ارسال آنها به سیمکارت دستگاه می توانید به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

ردیاب ماهواره ای جی آر 230

یکی دیگر از بهترین ویژگی های جی پی اس خودرو ماهواره ای جی آر 230 سازگاری ارتباطی آن با تمام اپراتورهای داخلی است. پس فرقی نمی کند از چه نوع سیمکارتی برروی محصول استفاده کنید، در هر جای ایران فرایند ردیابی برای شما انجام می شود.

بهترین ردیاب

گارانتی و خدمات پس از فروش ردیاب جی آر 230، تجربه خریدی مطمئن از جی پی اس خودرو

مشابه با تمام محصولاتی که در مجموعه جی پی اس خودرو ارائه می شود، ردیاب ماهواره ای GR230 نیز دارای بازه زمانی تعیین شده ای برای پشتیبانی، گارانتی و خدمات پس از فروش است. با اینکه این مسیریاب با استفاده از قطعات آلمانی و تایوان تولید می شود اما برای ایجاد آسایش خاطر در حین خرید بازه ای یکساله برای گارانتی محصول نیز در نظر گرفته شده است. همچنین با خرید ضدر سرقت ماهواره ای GR230 پوشش 5 ساله خدمات پس از فروش جی پی اس خودرو نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *