ارزش گواهینامه بازاریابی دیجیتال چقدر است؟

آیا شما یک بازاریاب دیجیتال جدید یا فصلی هستید که می دانید ، در صورت دریافت ارزش گواهینامه بازاریابی دیجیتال ، چه ارزشی وجود دارد؟

دیجیتال

اگر دانش بازاریابی دیجیتال دارید ، می دانید که همیشه در جستجوی اطلاعات بیشتری هستید. دانش بیشتر ، مهارت های بیشتر و روش های بیشتر برای نشان دادن مشتری یا کارفرمایان مبنی بر اینکه می توانید تجارت خود را از هم جدا کنید. افزودن صلاحیت به رزومه خود یکی از بهترین راهها برای انجام این کار در حالی است که خود را برای موفقیت آماده می کنید.

این یک واقعیت پذیرفته شده در حال تبدیل شدن است که تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال لزوماً به مدرک چهار ساله نیاز ندارد. این زمینه ای است که توانایی اثبات شده چهار سال مدرسه را پشت سر می گذارد – عمدتا به این دلیل که برنامه های لیسانس مهارت های خاصی را که برای بازاریابی دیجیتالی لازم است آموزش نمی دهند.

در حقیقت ، بسیاری معتقدند که مجوز بازاریابی دیجیتال حتی بهتر از مدرک دانشگاهی است و ممکن است بهترین راه برای نشان دادن این باشد که شما وقت و انرژی خود را برای یادگیری و تسلط بر مهارت های حرفه ای خود سرمایه گذاری کرده اید.

چه چیزی باعث صدور گواهی نامه قانونی می شود؟

دوره ها ، گواهینامه ها و گواهینامه های زیادی وجود داشته است که توسط کلاهبرداران در تلاش برای ساختن یک سریع سرقت به شما فروخته شده است – بنابراین چگونه می دانید آیا مجوز مورد نظر خود را معتبر کرده اید؟

این سؤالات را بپرسید تا خودتان تعیین کنید که آیا مجوز مورد نظر شما برای حرفه شما مفید است:

آیا آنها توسط متخصصان صنعت آموخته اند؟

اگر افرادی که دوره ها را تدریس می کنند ، به انجام کارهایی که می آموزند ، مهارت ندارند ، شما وقت و بالقوه پول خود را تلف می کنید. کارفرمایان می خواهند که به کارمندانشان دانش عملی در دنیای واقعی آموزش داده شود زیرا در این صنعت کاربرد دارد. و هر موسسه بازاریابی خوبی به این امر احترام می گذارد و معلمان درجه یک را با داشتن سابقه اثبات شده در موضوع مورد نظر خود استخدام می کند.

استخدام

آیا دانش عملی ارائه می دهد؟

آیا می توانید از این صدور گواهینامه مهارتها و دانشهایی که به دست آورده اید استفاده کنید و سپس آنها را در دنیای واقعی بکار ببرید؟ آیا این مهارت های جدیدی را به شما یاد می دهد ، یا مهارت هایی را که قبلاً در اختیار دارید قرار می دهد؟ شما می خواهید به این نکته توجه کنید که چگونه می توانید آنچه را که در حرفه خود یاد می گیرید در بازاریابی دیجیتال ترجمه کنید. اگر می توانید و می خواهید ، پس خوب به نظر می رسد.

آیا به طور گسترده پذیرفته شده است؟

شاید تعیین این مسئله سخت تر باشد ، اما کمی تحقیق می تواند در این زمینه کمک کند. دانشجویان قبلی پس از گذراندن این دوره چه می گویند؟ بررسی را بررسی کنید. متأسفانه ، همه برنامه ها به طور مساوی پذیرفته نمی شوند ، بنابراین اگر به دنبال دو مورد هستید که معیارهای فوق را رعایت می کنند ، این می تواند یک عامل تعیین کننده برای شما باشد.

دانشجو

چه تفاوتی بین گواهینامه و گواهینامه وجود دارد؟

مجوز

گواهینامه تشخیص می دهد که شما یک سری کلاس ها را گذرانده اید و در امتحان مطالب دوره را گذرانده اید. دوره ها می توانند کاملاً عمیق باشند و طیف وسیعی از موضوعات را پوشش دهند. صدور گواهینامه شما ممکن است در برخی موارد فقط برای مدت مشخصی قبل از اعتبار مجدد اعتبار داشته باشد. گواهینامه ها می توانند هزینه بیشتری داشته باشند زیرا آنها عمیق تر از گواهینامه ها هستند و برای شرکت در امتحان ممکن است مجبور به پرداخت هزینه شوید.

گواهینامه ها

گواهینامه ها در پایان دوره ارائه می شود ، که معمولاً یک موضوع واحد را پوشش می دهد. آنها اغلب برای شرکت در این دوره داده می شوند و لزوماً بازتاب شایستگی نیستند. اگر چیزی مفید به شما بیاموزند ، این ارزش آنها را تخفیف نمی دهد. علاوه بر این ، بسیاری از آنها به صورت رایگان ارائه می شوند ، بنابراین گرفتن آنها فقط نیاز به سرمایه گذاری زمان دارد. به علاوه ، اضافه کردن آنها به رزومه شما ضرری ندارد.

مزایای اخذ مجوز / گواهینامه چیست؟

ارزش صلاحیت بازاریابی دیجیتال برای توسعه شغلی بی اندازه است. این که آیا شما در این زمینه تجربه دارید یا تازه شروع به کار کرده اید ، ارزش افزوده ای دارد. یکی از جنبه های بارز دریافت مدرک تحصیلی / گواهینامه این است که شما برای شروع کار مجبور نیستید تجربه قبلی تحصیلی داشته باشید یا دوره های دیگری را ارتقا دهید.

برخی از مزایای خاص اخذ مجوز و گواهینامه شامل موارد زیر است:

ماندن در بالای تحولات جدید

گواهینامه ها به شما کمک می کنند تا در هنگام وقوع ، پیشرفتهای جدید در صنعت را حفظ کنید. با نوآوری در فن آوری که دائماً در حال ظهور است ، پیشرفت های مداوم به شما کمک می کند تا در بالای این پیشرفت ها باشید.

اشتغالزایی

یک مطالعه جدید نشان می دهد که فارغ التحصیلان دانشگاه به نظر می رسد آنها آماده نیستند که وارد نیروی کار شوند. داشتن گواهینامه هایی که به کارفرمایان بالقوه نشان می دهد که شما از دانش عملی مورد نیاز برای موفقیت در شغل خود برخوردار هستید ، در این زمینه ارزشمند است.

فرصتهای تبلیغاتی

دبازاریابی ایگیتال شامل چنین مقطعی متنوعی از مهارت ها است. اضافه کردن یک یا دو تخصص به طاقچه شما می تواند به شما در پیشرفت سریع یک شرکت کمک کند. به عنوان مثال ، یک نویسنده محتوا که به PPC و سئو تسلط دارد ، به راحتی می تواند مدیر محتوا شود.

تقاضای دستمزد بالاتر

پتانسیل درآمد شما به عنوان بازاریاب دیجیتال زیاد است. این یکی از ده شغل برتر است که نیازی به مدرک ندارد. هر گواهینامه ای که به رزومه خود اضافه کنید ، به توانایی شما در مطالبه دستمزد بالاتر می افزاید و به شما اطمینان می دهد که بدانید که شما شایسته آن هستید.

خود را از همسالان جدا کنید

وقتی همه چیز مساوی به نظر برسد ، تعداد گواهینامه هایی که تهیه کرده اید شما را از رقابت خود جدا می کند. این فقط این نیست که شما گواهینامه ها و مهارت هایی را که با آنها به دست می آید ، داشته باشید بلکه نشان دهنده انگیزه ای برای پیشرفت خود است که با شخصیت شما بسیار صحبت می کند.

مشروعیت ارائه می دهد

واقعیت این است که هنوز یک ذهنیت طولانی وجود دارد که نشان می دهد آموزش رسمی مهم است. صدور گواهینامه بازاریابی دیجیتال جایی است که آموزش و دانش عملی از یکدیگر متقاطع هستند. این نیاز به آموزش بعد از متوسطه را شامل می شود که تمرکز آن بر آموزش چیزهایی است که در دنیای واقعی باید بدانید.

چقدر هزینه برای دریافت مجوز هزینه دارد؟

تعدادی از مجوزهای رایگان آنلاین برای مواردی مانند گوگل AdWords ، گوگل Analytics ، مدیر آگهی فیس بوک و موارد دیگر بستگی دارد.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در آموزش خود هستید ، گواهی های پرداخت شده یک دارایی فوق العاده با ارزش است. موسسه بازاریابی دیجیتال دوره جدیدی را ارائه می دهد که دارای گواهینامه بازاریابی دیجیتال است و دقیقاً مانند موسسات یادگیری سنتی ، گزینه های تأمین مالی در دسترس هستند. دوره ای که کلیه عناصر اساسی بازاریابی دیجیتال را به روشی پوشش می دهد و نشان می دهد که چگونه همه قطعات با هم کار می کنند ، یک مزیت رقابتی به شما می دهند.

جالب ترین نکته در مورد این تجارت این است که دسترسی آن ها به افرادی که مایل به انجام کار هستند برای دستیابی به یک رهبر صنعت در دسترس است. اگر می خواهید یک بازاریاب دیجیتالی شوید ، یا در حال حاضر هستید ، اضافه کردن مدارک / گواهینامه ها به رزومه کاری خود ، شما را به عنوان یک رهبر و یک متخصص قرار می دهد.

بسیاری از گواهینامه های موجود بسیار مقرون به صرفه هستند ، به خصوص اگر هزینه را با مدرک دانشگاهی مقایسه می کنید. این امر باعث می شود که بازاریابی دیجیتال برای کسانی که به دنبال تغییر شغل یا پیشرفت در دوره فعلی خود هستند ، گزینه ای در دسترس باشد.